PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 3 listopad 2010

POLOWANIE NA POETÓW

img Polowanie na poetów to druga edycja konkursu poetyckiego przeznaczonych dla osób, które tworzą poezję. Pierwsza edycja wyłoniła 3 młodych utalentowanych poetycko ludzi, którzy odważyli się pokazać swoją twórczość.

W trakcie warsztatów mogli poznać podstawy warsztatu poetyckiego, różne style pisania poezji, a także zapoznać się z najważniejszymi współczesnymi twórcami. Najważniejsze jednak było samo uczestnictwo i wzajemne poznanie się. Mam nadzieję, że i tak będzie i w tym roku.

Aby wziąć udział w POLOWANIU NA POETÓW należy przygotować zestaw trzech wierszy opatrzonych godłem autora. Do utworów należy dołączyć zaklejoną kopertę podpisaną godłem, w której znajdą się dane kontaktowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, e – mail. Teksty można dostarczyć drogą pocztową wysyłając je na adres Ośrodka Kultury w Oławie: ul. 11 listopada 27, 55 – 200 Oława, z dopiskiem „Polowanie na poetów”. Istnieje również możliwość osobistego przekazania zestawu w sekretariacie Ośrodka Kultury jak również przesłanie utworów drogą mailową. (imprezy@kultura.olawa.pl) W przypadku drugiej opcji należy w załączniku listu umieścić dwa pliki – jeden zawierający utwory – zatytułowany „zestaw wierszy” oraz drugi, zawierający dane kontaktowe - podpisany godłem. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi 10 listopada w Klubie Skrzydlatych podczas wieczoru poetyckiego uczestników ubiegłorocznej edycji konkursu. Pełen regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.kultura.olawa.pl. Mimo zapisów regulaminowych do konkursu zapraszamy nie tylko uczniów szkół. Mogą w nim wziąć udział również osoby, które piszą prozę lub teksty piosenek. Drugi etap konkursu to 3 miesięczne warsztaty, które prowadzić będą Mateusz Kotwica i Ola Marcinkiewicz. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu w Klubie Skrzydlatych w Ośrodku Kultury Przewidujemy spotkania warsztatowe również z innymi specjalnie zaproszonymi poetami. W całym projekcie sama rywalizacja ma charakter drugoplanowy, ważniejszy jest sam udział, a symbolicznym zwycięzcą okaże się osoba, u której zaobserwujemy największy rozwój podczas warsztatów.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com