PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 29 listopad 2010

KOMUNIKAT STAROSTY OŁAWSKIEGO

img W związku z utrzymywaniem się trudnych warunków atmosferycznych spowodowanych obfitymi opadami śniegu oraz niekorzystnymi prognozami proszę kierowników służb, straży oraz administratorów, właścicieli i zarządców nieruchomości działających na terenie Powiatu o:

 

1.Prowadzenie stałego monitoringu przejezdności dróg w rejonach odpowiedzialności .
2.Dokonywanie bieżących analiz zagrożeń związanych z dużymi opadami śniegu i niskimi temperaturami oraz ich wpływu na bezpieczeństwo w przemieszczaniu się po drogach wojewódzkich, krajowych, powiatowych i gminnych.
3.Prowadzenie nadzoru nad budynkami wielopowierzchniowymi posiadającymi zadaszenie płaskie jak: centra handlowe, hale sportowe itp. - w zakresie obowiązku usuwania zalegającego na dachach śniegu i lodu.
4.Monitorowanie noclegowni oraz bezdomnych – w celu zapobiegania zamarznięciom.
5.Informowanie centrów zarządzania kryzysowego o utrudnieniach na drogach, w tym braku przejezdności dróg, kolizji z udziałem więcej niż pięciu samochodów, bądź zdarzeniach o ofiarach śmiertelnych.

Informację proszę przekazywać do PCZK w Oławie pod numer 71 301 15 52, po godzinie 15:30 na numery: 71 313 40 45, 71 313 40 44.
Starosta Oławski: Marek Szponar


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com