PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 13 grudzień 2010

BEZPIECZEŃSTWO PRZECIWPOWODZIOWE

img godnie z wcześniejszymi deklaracjami Dolnośląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu, w listopadzie wykonano pierwsze koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Odry i drugie koszenie wałów rzeki Oława.

Również w listopadzie zakończono prace przy zabudowaniu humusem i obsianiu trawą worków z piaskiem, użytych do uszczelnienia wałów w czasie tegorocznej wiosennej powodzi.
W czasie doraźnej, przeprowadzonej w listopadzie, kontroli stanu wałów przeciwpowodziowych Odry, zauważono poważne uszkodzenie skarpy prawego brzegu rzeki, w okolicach ruin byłej strzelnicy wojskowej. Stwierdzono podmycie skarpy, co stanowi realne zagrożenie dla stabilności wału przeciwpowodziowego. W tej sprawie wystąpiono do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu z wnioskiem o pilną naprawę uszkodzenia. O podjętych działaniach będziemy informować na bieżąco.
(JCh)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com