PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 15 grudzień 2010

ZAKWITNĄĆ W ŚRODKU ZIMY...

img Komu nie zdarzyło się "kwitnąć" na przystanku autobusowym komunikacji miejskiej? Śnieżyce, ślizgawica, utrudnienia drogowe w Oławie - to chyba nie powód aby autobusy przyjeżdżały 5 min szybciej.

Kierownik PKS-u w Oławie nie odnotował takiej sytuacji. Z powodu trudnych warunków pogodowych oraz tworzących się korków może dojść do ominięcia jednej trasy i nieprzyjechania autobusu. Wszelkie skargi i nieprawidłowości są przez nas na bieżąco sprawdzane i wyjaśniane.

Zdania mieszkańców korzystających z komunikacji miejskiej są jednak podzielone. Aktualne rozkłady jazdy funkcjonują od długiego czasu i nie zostały zmodyfikowane na czas remontu mostu na ul. Strzelnej. Na chwile obecną pozostaje nic innego, jak przyjść na przystanek poprostu trochę wcześniej.

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com