PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 19 grudzień 2010

POGOTOWIE GAZOWE NIE ODPOWIADAŁO

img Mieszkaniec Oławy telefonicznie powiadomił oławską Policję o silnie ulatniającym się gazie w jednym z budynków na ul. Rybackiej w Oławie.

Dyżurny policji wysłał na miejsce patrol policji w celu potwierdzenia zdarzenia i zabezpieczenia miejsce wydobywania się gazu, przed dostępem osób postronnych. Powiadomiona także straż pożarną. Próba skontaktowania się dyżurnego z pogotowiem gazowym – trwała „wieczność”. Policjant wielokrotnie wybierał numer alarmowy pogotowia gazowego, ciągle słysząc głos elektronicznej sekretarki „pogotowie gazowe, proszę czekać, linia zajęta lub – połączenie nie może być zrealizowane”. Próba kontaktu z Dolnośląskim Okręgiem Gazownictwa z siedzibą w Oławie – również nie powiodła się. Pogotowie Gazowe w Jelczu-Laskowicach - także milczało. Współpraca oławskiej policji z policjantami ze Strzelina zaowocowała nawiązaniem kontaktu z pracownikiem gazowni, który podjął interwencję w sprawie zgłoszenia. Jak się później okazało, uszkodzeniu uległ reduktor gazu doprowadzający gaz do mieszkań w bloku. „Na szczęście” cały strumień gazu wydostawał się na zewnątrz budynku, nie powodując zagrożenia dla mieszkańców. Strach pomyśleć co mogłoby się zdarzyć gdyby gaz ulatniał się do wnętrza budynku, a telefonu nikt nie odbierał.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com