PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 6 styczeń 2011

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

img

W tym roku jak zawsze będziemy się bawić i kwestować na oławskim Rynku. Na ulicach naszego miasta pojawi się blisko 100 wolontariuszy, w większości będą to harcerze i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr I, ale i inne chętne osoby.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Oławy, jak zawsze okażą swoje złote serce i hojność, pobijając rekord zebranych pieniędzy, który dotychczas wynosił blisko 65 tys. zł.

Podczas imprezy na Rynku nie zabranianie rozmaitych atrakcji, będzie wielkie granie i gotowanie. Głodni będą mogli skosztować strażackiej grochówki, a Ci spragnieni mocnych wrażeń i dobrej zabawy będą mogli posłuchać oławskich i Wrocławskich zespołów w klimacie rocka, reagee i... disco polo.

XIX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIąTECZNEJ POMOCY OŁAWA - RYNEK, 9 STYCZNIA 2011 R.


13:00 koncert zespołu DZIK DZIK
14:00 koncert zespołu THE COX
15:30 koncert KAMILA BEDNARKA (finalisty programu "Mam Talent") z zespołem STAR GUARD MUFFIN
17:00 koncert zespołu BETHEL
18:30 koncert zespołu disco polo MEGA DANCE
19:30 GŁÓWNA LICYTACJA
20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA
20:15 ZAKOŃCZENIE IMPREZY


W przerwach między koncertami odbędą się licytacje na rzecz WOŚP oraz pokaz bractwa rycerskiego (Chorągwi Piastów Śląskich). Nie zabraknie również innych atrakcji i niespodzianek.

Uwaga!Informujemy o zmianie organizacji ruchu w obrębie Rynku: pierzeja północna i zachodnia z ulicą Wrocławską w dniach 8 stycznia od godziny 16:00 do godziny 06:00 dnia 10 stycznia. W celu organizacji imprezy WOśP na Rynku. Za utrudnienia Gorąco przepraszamy. 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com