PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 10 stycznia 2011

XIX FINAŁ WOŚP - TAK BYŁO...

img

XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Aktualnie trwa liczenie zebranych pieniędzy. Do godz. 22:30 doliczono się 59 tys. złotych. W ubiegłorocznej akcji oławski sztab zebrał ponad 64 tys. złotych. Czy w tym roku zostanie pobity rekord? Dowiemy się już za kilka godzin.

W tym roku nie zabrakło również licznych licytacji. Największym powodzeniem cieszyła się „Ławka Dobrych Serc", która poszła pod młotek za 2 tys. złotych. Nie zabrakło chętnych na kurs prawa jazdy. Najbardziej odważną propozycję stanowiła suknia ślubna, która mimo sporego zainteresowania uczestników nie została wylicytowana. Jeśli nie znajdzie się chętna osoba, wówczas zostanie wylicytowana na Allegro. Zebrane pieniądze w tym roku będą przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Dzień ten obfitował także w muzyczne spotkania. Oławski rynek bardzo szybko wypełnili fani Kamila Bednarka - finalisty programu "Mam Talent". Sporym zainteresowaniem cieszył się również koncert zespołu disco polo MEGA DANCE, który podgrzał muzyczną atmosferę.

Po ich koncercie i licznych licytacjach nadeszła długo oczekiwana pora na światełko do nieba i pokaz fajerwerków. Oławski rynek na nowo odzyskał swój blask, a setki zapalonych świeczek zjednoczyły wszystkich zgromadzonych, zapadła cisza... , by po chwili każdy mógł cieszyć się pięknym pokazem fajerwerków.

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:

radiohit 10.01.2011 (godz.21:51, IP: 109.207.*.*)
59.905,58 zł tyle zebrano podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Oławie.
Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com