PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 10 stycznia 2011

XIX FINAŁ WOŚP - TAK BYŁO...

img

XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Aktualnie trwa liczenie zebranych pieniędzy. Do godz. 22:30 doliczono się 59 tys. złotych. W ubiegłorocznej akcji oławski sztab zebrał ponad 64 tys. złotych. Czy w tym roku zostanie pobity rekord? Dowiemy się już za kilka godzin.

W tym roku nie zabrakło również licznych licytacji. Największym powodzeniem cieszyła się „Ławka Dobrych Serc", która poszła pod młotek za 2 tys. złotych. Nie zabrakło chętnych na kurs prawa jazdy. Najbardziej odważną propozycję stanowiła suknia ślubna, która mimo sporego zainteresowania uczestników nie została wylicytowana. Jeśli nie znajdzie się chętna osoba, wówczas zostanie wylicytowana na Allegro. Zebrane pieniądze w tym roku będą przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Dzień ten obfitował także w muzyczne spotkania. Oławski rynek bardzo szybko wypełnili fani Kamila Bednarka - finalisty programu "Mam Talent". Sporym zainteresowaniem cieszył się również koncert zespołu disco polo MEGA DANCE, który podgrzał muzyczną atmosferę.

Po ich koncercie i licznych licytacjach nadeszła długo oczekiwana pora na światełko do nieba i pokaz fajerwerków. Oławski rynek na nowo odzyskał swój blask, a setki zapalonych świeczek zjednoczyły wszystkich zgromadzonych, zapadła cisza... , by po chwili każdy mógł cieszyć się pięknym pokazem fajerwerków.

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:

radiohit 10.01.2011 (godz.20:51, IP: 109.207.*.*)
59.905,58 zł tyle zebrano podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Oławie.
Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com