PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 13 stycznia 2011

PIJANA MATKA

img Pijana kobieta w ciąży to widok żenujący ale niestety prawdziwy. 25-letnia mieszkanka Ratowic z 3-letnim synkiem i ze swoimi „kolegami” przemierzała ulice Jelcza-Laskowic idąc do odległego kilka kilometrów domu. Mieszkańcy miasta zareagowali właściwie- poprosili o pomoc Policję.

Wczoraj, tj. 10. stycznia 2011r. około południa, mieszkańcy Jelcza-Laskowic poinformowali Policję o trzech nietrzeźwych osobach, idących jedną z ulic miasta. Pod ich „opieką” miało znajdować się kilkuletnie dziecko. Wysłany na miejsce patrol policji potwierdził zgłoszenie. Policjanci ustalili, tożsamość osób. Okazało się, że wśród legitymowanych jest 25-letnia kobieta (zam. Ratowice, gm. Czernica) będąca w końcowej fazie ciąży. Towarzyszył jej, niespełna 3-letni syn. Od kobiety było czuć silną woń alkoholu, miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Powiedziała policjantom, że idzie z dzieckiem do odległego o kilka kilometrów domu. Chłopczyk wyglądał na bardzo zaniedbanego, ubranego nieodpowiednio do pory roku, dziecko mocno kaszlało. Towarzyszący kobiecie mężczyźni, to 36-letni mieszkaniec Jelcza-Laskowic i 16-letni mieszkaniec Miłoci. Nieletni miał ponad 2.5 promila alkoholu w organizmie. Chłopiec, przy legitymowaniu nie podał nieprawdziwe dane, jak się później okazało miał na koncie kilka czynów karalnych.
Z uwagi na stan kobiety i jej małoletniego synka powiadomiono pogotowie ratunkowe. Po przebadaniu chłopca lekarz zdecydował o zabraniu jego i matki do szpitala. U dziecka stwierdzono podejrzenie zapalenia płuc. Jego matka, z uwagi na upojenie alkoholowe i bliski termin porodu pozostała również w szpitalu.
O zaistniałej sytuacji zostaną powiadomione odpowiednie instytucje.

Źródło: KPP w Oławie


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com