PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 17 stycznia 2011

KONIEC CHRZEŚCIJAŃSTWA..?

img Oławski Klub Dyskusyjny "AEROPAG" oraz Liceum Ogólnokształcące im. Jakuba Sobieskiego w Oławie na pierwsze spotkanie w nowym cyklu "ZDERZENIA" poświęcone aktualnym problemom moralnym, społecznym, politycznym, widzianym i ocenianym z kontrowersyjnej - chrześcijańskiej perspektywy. "Koniec chrześcijaństwa?"

To temat pierwszych "Zderzeń", zaplanowanych na niedzielę 23 stycznia. Gościem specjalnym będzie Tomasz Terlikowski, dziennikarz, publicysta "Rzeczpospolitej", redaktor naczelny portalu "Fronda.pl", , filozof, redaktor naczelny Ekumenicznej Agencji Informacyjnej ekumenizm.pl. Niewygodne chrześcijaństwo coraz bardziej uwiera świat. Czy chrześcijanie mają prawo upominać się o swe prawa w społeczeństwie? Czy mają prawo do kierowania się swymi przekonaniami w życiu politycznym, do wprowadzania chrześcijańskich norm moralnych w życie społeczeństwie? A może maja prawo jedynie do modlitwy? Kiedy kończy się poprawność polityczna a zaczyna barbarzyństwo? Czy jesteśmy skazani na przesadę? Do dyskusji zapraszamy wszystkich: otwartych, elastycznych, niezdecydowanych oraz przekonanych i zatwardziałych, żeby wspólnie poszukać odpowiedzi na te i inne pytania. 23 stycznia, godz. 20.00 Aula Liceum Ogólnokształcącego w Oławie, pl. Zamkowy 10.


Komentarze do tego artykułu:



Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa



Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com