PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 26 stycznia 2011

WSPÓŁPRACA SIĘ ......OPŁACA

img Tak najkrócej można określić działanie, które zakończyło się zatrzymaniem w nocy z soboty na niedzielę, 30 letniego mieszkańca powiatu brzeskiego.

Mężczyzna ten około godziny 24:00 został zauważony początkowo przez mieszkańców naszego miasta jak przemieszczał się samochodem osobowym na „obcych” numerach przez nasze osiedla. Następnie po 5 minutach został przez patrol Policji zatrzymany do kontroli. W samochodzie policjanci ujawnili susz roślinny i jak się okazało po wstępnym badaniu jest to marihuana: w jednym tzw. zwitku o wadze 0,27 grama a w drugim o wadze 0,44 grama. Mężczyznę zatrzymano i dowieziony do Komendy, gdzie został przedstawiony mu zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje w dniu jutrzejszym Prokurator i Sąd.


W tej samej sprawie oławscy policjanci wspólnie ze swoimi kolegami z Brzegu zrealizowali czynności w związku z zatrzymaniem ww. i w miejscu jego zamieszkania ujawniono kolejne narkotyki (marihuana) w ilości 17,85 grama.


Aktualnie trwają czynności w tej sprawie a o ich rozwoju będziemy na bieżąco informować w zależności od uzyskanych informacji - sprawa rozwojowa.

UWAGA
Do tej sprawy KPP Oława wykonała przeszukanie w m-ści Pełczyce gm. Domaniów u jednego z zatrzymanych do tej sprawy, a koledzy z KPP Brzeg wykonają w dniu dzisiejszym czynności – przeszukania w innych co najmniej dwóch miejscach, między innymi za narkotykami, ale nie tylko.


Na koniec, bardzo serdecznie dziękujemy zgłaszającym mieszkańcom za zaufanie i zgłoszenie, które zostało zakończone naszym wspólnym sukcesem.

Źródło KPP Oława.


Komentarze do tego artykułu:



Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj Newsa



Hit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com