PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 26 stycznia 2011

WSPÓŁPRACA SIĘ ......OPŁACA

img Tak najkrócej można określić działanie, które zakończyło się zatrzymaniem w nocy z soboty na niedzielę, 30 letniego mieszkańca powiatu brzeskiego.

Mężczyzna ten około godziny 24:00 został zauważony początkowo przez mieszkańców naszego miasta jak przemieszczał się samochodem osobowym na „obcych” numerach przez nasze osiedla. Następnie po 5 minutach został przez patrol Policji zatrzymany do kontroli. W samochodzie policjanci ujawnili susz roślinny i jak się okazało po wstępnym badaniu jest to marihuana: w jednym tzw. zwitku o wadze 0,27 grama a w drugim o wadze 0,44 grama. Mężczyznę zatrzymano i dowieziony do Komendy, gdzie został przedstawiony mu zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje w dniu jutrzejszym Prokurator i Sąd.


W tej samej sprawie oławscy policjanci wspólnie ze swoimi kolegami z Brzegu zrealizowali czynności w związku z zatrzymaniem ww. i w miejscu jego zamieszkania ujawniono kolejne narkotyki (marihuana) w ilości 17,85 grama.


Aktualnie trwają czynności w tej sprawie a o ich rozwoju będziemy na bieżąco informować w zależności od uzyskanych informacji - sprawa rozwojowa.

UWAGA
Do tej sprawy KPP Oława wykonała przeszukanie w m-ści Pełczyce gm. Domaniów u jednego z zatrzymanych do tej sprawy, a koledzy z KPP Brzeg wykonają w dniu dzisiejszym czynności – przeszukania w innych co najmniej dwóch miejscach, między innymi za narkotykami, ale nie tylko.


Na koniec, bardzo serdecznie dziękujemy zgłaszającym mieszkańcom za zaufanie i zgłoszenie, które zostało zakończone naszym wspólnym sukcesem.

Źródło KPP Oława.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com