PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 8 luty 2011

TRZY GODZINY WOLNOŚCI...

img Tyle czasu uplynęło od momentu zgłoszenia włamania do sklepu ze sprzętem elektronicznym i kradzieży laptopów do chwili zatrzymania przez jelczańskich policjantów - dwóch sprawców tej kradzieży. Obaj męzczyźni byli wcześniej karani za podobne przestępstwa.

Wczoraj, tj. 6 lutego br. około południa dyżurny oławskiej Komendy Policji został powiadomiony o włamaniu do sklepu Alabama w Jelczu-Laskowicach. Policjanci wysłani na miejsce, potwierdzili zdarzenie. Zebrali wszelkie możliwe ślady mogące przyczynić sie do wykrycia sprawców przestępstwa. Precyzyjne ustalenia funkcjonariusz i dobre rozeznanie w lokalnym środowisku przestępczym, zaowocowało zatrzymaniem dwóch mieszkańców gminy Jelcz-Laskowice ( 29 i 36 lat), którym przedstawiono zarzuty. Policja realizuje czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.
Przestępcom grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com