PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 21 luty 2011

REMONT MOSTU DO KOŃCA KWIETNIA.

img Remont mostu na ulicy Strzelnej potrwa najpóźniej do końca kwietnia 2011r. Warunki pogodowe nie są sprzyjające, niska temperatura to główny powód opóźnienia prac - informuje rzecznik prasowy DSDiK we Wrocławiu.

Obecnie cała konstrukcja mostu została nadbudowana i wzmocniona. Nadal trwają prace zwiazane z wymianą rur ciepłowniczych i gazowych. Aby przeprowadzić prace spawalnicze, zgrzewcze i betonowanie temperatura otoczenia musi wynosić 5 stopni powyżej zera. Na takie warunki musimy poczekać jeszcze dobrych kilka dni, ponieważ prognozy nie są zadowalajace - informuje Zakład Wodociagów i Kanalizacji w Oławie. W najbliższym czasie zostanie nałożony nowy asfalt i inne powierzchnie ścierne. Sekretarz Miasta - Ewa Szczepanik nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, czy dojdzie do ponownego zamknięcia mostu również dla pieszych. Ustaleniem tej kwestii zajmuje się wykonawca prowadzący prace modernizacyjne. Wszystko zależy od tego czy zaplanowane etapy inwestycji zostaną zrealizowane w wytyczonych terminach. Informacje na temat zmian bedzięmy przekazywać na bieżąco w Radiu Hit i na naszej stronie internetowej.

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com