PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 25 luty 2011

HEJNAŁ NA OŁAWSKIM RYNKU..?

img Hejnał z wieży oławskiego ratusza, scena, dwa telebimy i 77,70 zł za wstęp. Tak mają wyglądać najbliższe obchody 777 – lecia Oławy według pomysłu naczelnika Wydziału Promocji – Jerzego Witkowskiego.

Jak najwięcej siódemek… Czy okażą się szczęśliwe?
7 lipca o godz. 7:07 rozpoczną się obchody 777 - lecia Oławy i potrwać mają aż 4 dni. W tych dniach wystąpią kabarety, odbędą się spektakle i liczne koncerty. Zaplanowano nawet specjalną galę, podczas której zostaną odznaczeni ludzie, którzy zapisali się na dobre w kartach historii naszego miasta.
Kolorowe jarmarki  i mały mankament…
Nie zabraknie kolorowych jarmarków, na których będzie można zakupić wiele pamiątek i wyrobów upamiętniających to wielkie wydarzenie. Koszt całej imprezy ma zamknąć się w 250 tys zł. Burmistrz jednak przewidział na ten cel tylko 120 tys. zł. Kto pokryje drugą połowę? Sprzedaż biletów? A może sam naczelnik Witkowski wyciągnie swą hojną rękę z kieszeni? Tego jednak na razie nie wiemy! Prócz tego, ze wokół projektu jest gorąco,  bo sam Burmistrz jest na nie.

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:

tadek 27.02.2011 (godz.08:22, IP: 109.207.*.*)
Ciekaw jestem kto kupi te bilety, pewnie szykują kolejny kabaret na który mało kto przyjdzie. Wydajcie 300 tys, ale niech przyjadą gwiazdy wielkiego formatu jak we Wrocławiu.
Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com