PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 1 marca 2011

MISS POLONIA OŁAWA 2011r...

img Gala Finałowa odbędzie się na estradzie podczas imprezy plenerowej Wielka Majówka 2011. Teren imprezy to tzw. "Miasteczko" czyli tereny rekreacyjne wielkości kilku hektarów przylegające do budynku Ośrodka Kultury.

Na wieczornej części gali na after party odbędzie koncert Ewy Farnej ,
ponadto pojawi się min. Norbi oraz kilku gości medialnych .

Obecnie ruszyły castingi i przygotowania. Konkursy Miss Polonia mają ponad 80 letnią tradycję i są jednymi z najbardziej prestiżowych konkursów. Dla kandydatek przygotowujemy szereg atrakcji podczas zgrupowania , konieczne są realizacje sesji zdjęciowych z finalistkami oraz dziesiątki innych spraw.

Konkurs Miss Polonia jest jednym z najstarszych , najbardziej renomowanych i prestiżowych konkursów w dziejach świata , a stworzony został przez literata Tadeusza Boya – Żeleńskiego . Jedyny konkurs , który posiada licencję najsłynniejszych światowych konkursów piękności .W tym roku odbędzie się 82 edycja konkursu.
Konkurs to nie tylko wzniosłość piękności , lecz również ogromne artystyczne wydarzenie przedsięwzięcie , w którym ważne miejsce mają wszyscy organizatorzy , telewizja i prasa , wykonawcy i sponsorzy , bez których to wspaniałe widowisko nie byłoby możliwe.

Tytułowana miss to połączenie piękna zewnętrznego z pięknem wewnętrznym , osobowością , intelektem , aktywnością życiową i ambitnością w osiąganiu celu.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com