PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 4 marca 2011

Z JUDASZEM W OKU...

img Alkoholowa libacja dla 60 – letniego amatora mocnych trunków zakończyła się dość tragicznie. Stracił oko w niecodziennych okolicznościach, a wszystko za sprawą … nogi od krzesła.

Jelczanin, w towarzystwie swoich znajomych, spożywał alkohol. Impreza była suto zakrapiana, nic więc dziwnego, że szybko przerodziła się w głośną balangę. Udręczeni wrzaskami imprezowiczów  mieszkańcy wezwali patrol policji.  Stróże prawa  zastali na miejscu niecodzienny widok - uszkodzone drzwi wejściowe, a obok pijany gospodarz z wizjerem w oku.

Sprawcą okazał się 32 – letni konkubent, który bezskutecznie próbował wywołać swoją znacznie młodszą „damę” imprezującą na dobre z 60 – latkiem. Przyszedł zresztą z pomocą matce dziewczyny. Ponieważ ani groźby, ani prośby nie skutkowały, krewki mężczyzna postanowił wyważyć drzwi imprezującego sąsiada taboretem kuchennym. Pech chciał, że ten właśnie stał  po drugiej stronie i spoglądał przez wizjer, który wkrótce wbił mu się w oko. Policjanci opatrzyli rannego i wezwali karetkę pogotowia. Oka nie dało się uratować, zaś mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(R.R)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com