PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 4 marca 2011

Z JUDASZEM W OKU...

img Alkoholowa libacja dla 60 – letniego amatora mocnych trunków zakończyła się dość tragicznie. Stracił oko w niecodziennych okolicznościach, a wszystko za sprawą … nogi od krzesła.

Jelczanin, w towarzystwie swoich znajomych, spożywał alkohol. Impreza była suto zakrapiana, nic więc dziwnego, że szybko przerodziła się w głośną balangę. Udręczeni wrzaskami imprezowiczów  mieszkańcy wezwali patrol policji.  Stróże prawa  zastali na miejscu niecodzienny widok - uszkodzone drzwi wejściowe, a obok pijany gospodarz z wizjerem w oku.

Sprawcą okazał się 32 – letni konkubent, który bezskutecznie próbował wywołać swoją znacznie młodszą „damę” imprezującą na dobre z 60 – latkiem. Przyszedł zresztą z pomocą matce dziewczyny. Ponieważ ani groźby, ani prośby nie skutkowały, krewki mężczyzna postanowił wyważyć drzwi imprezującego sąsiada taboretem kuchennym. Pech chciał, że ten właśnie stał  po drugiej stronie i spoglądał przez wizjer, który wkrótce wbił mu się w oko. Policjanci opatrzyli rannego i wezwali karetkę pogotowia. Oka nie dało się uratować, zaś mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(R.R)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com