PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 13 marca 2011

POBILI KOMPANA OD KIELISZKA

img Oławscy policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia 30-letniego bezdomnego, z którym mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Pokrzywdzony 30-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala a sprawcy pobicia do policyjnego aresztu.

W dniu 9 marca br. dyspozytorka pogotowia ratunkowego powiadomiła policję o pobiciu mężczyzny, w pobliżu oławskiego Kauflandu. Wysłany przez dyżurnego patrol policji, na miejscu zastał sanitariuszy udzielających pokrzywdzonemu pomocy. Precyzyjne działania policjantów doprowadziły do ustalenia okoliczności zdarzenia a w konsekwencji do zatrzymania trzech sprawców, w wieku od 35 do 39 lat, wandalskiego pobicia 30-latka. W wyniku policyjnych czynności ustalono, że pokrzywdzony wcześniej spożywał ze sprawcami alkohol. Każdy z uczestników biby miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, najbardziej nietrzeźwy był sam pokrzywdzony – ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Wszyscy sprawcy pobicia byli wcześniej karani za przestępstwa podobne. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com