PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 13 marca 2011

POBILI KOMPANA OD KIELISZKA

img Oławscy policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia 30-letniego bezdomnego, z którym mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Pokrzywdzony 30-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala a sprawcy pobicia do policyjnego aresztu.

W dniu 9 marca br. dyspozytorka pogotowia ratunkowego powiadomiła policję o pobiciu mężczyzny, w pobliżu oławskiego Kauflandu. Wysłany przez dyżurnego patrol policji, na miejscu zastał sanitariuszy udzielających pokrzywdzonemu pomocy. Precyzyjne działania policjantów doprowadziły do ustalenia okoliczności zdarzenia a w konsekwencji do zatrzymania trzech sprawców, w wieku od 35 do 39 lat, wandalskiego pobicia 30-latka. W wyniku policyjnych czynności ustalono, że pokrzywdzony wcześniej spożywał ze sprawcami alkohol. Każdy z uczestników biby miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, najbardziej nietrzeźwy był sam pokrzywdzony – ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Wszyscy sprawcy pobicia byli wcześniej karani za przestępstwa podobne. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com