PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 20 marca 2011

FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO

img W dniu 29 marca (wtorek) o godz. 13:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Oławie odbędzie sie podsumowanie  III edycji Konkursu Plastycznego pt. „Moje marzenia kredką malowane – chcę żyć zdrowo i bezpiecznie”.

Patronat nad konkursem  przyjął Burmistrz Miasta Oława Pan Franciszek Październik.  Organizatorem Konkursu jest Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  w Oławie przy udziale Wydziału Profilaktyki Urzędu Miejskiego. Konkurs był adresowany do oławskich sześciolatków z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych miasta Oława. Jeden uczestnik jest z  Zespołu Szkół w Bystrzycy Oł.  Dla zwyciążców przygotowane są nagrody oraz wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Prace uczestników konkursu będą wystawione w Ośrodku Kultury w Oławie i tam będzie można je oglądać.  Przed ogłoszeniem wyników  wystąpią z przedstawieniem  pt. "Ambaras w bajkowym lesie" dzieci ze SP nr  1 w Oławie  wraz z  opiekunem  Panią  Beatą  Erbel.  W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich uczestników konkursu na podsumowanie i ogłoszenie wyników wraz z nauczycielami (opiekunami) oraz  rodzinami.   

Przewodniczący Komisji Czesław Miłosz

 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com