PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lutego 2019 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 27 marca 2011

TO KONIEC OŁAWSKIEGO ZACISZA?

img Dobiega końca budowa pierwszego odcinka „ śródmiejskiej” obwodnicy Oławy. Już wkrótce ruch zostanie skierowany przez osiedle Sobieskiego od ulicy Zacisznej, Iwaszkiewicza do ul. Strzelnej.

 

Drogowcy przygotowują nowe oznakowania. Prócz istniejących już od lat znaków drogowych, które zostaną wymienione na nowe, odblaskowe i tym samym bardziej widoczne, pojawią się znaki zakazu.

Od lat mieszkańcy parkują wzdłuż ulicy Iwaszkiewicza. Teraz ma się to zmienić. Zakaz parkowania będzie obowiązywał na całej długości drogi. Zostanie ona udrożniona, a co za tym idzie, będzie mogła przyjąć większą ilość pojazdów.


To rozwiązanie na pewno spotka się ze sprzeciwem okolicznych mieszkańców. Wzrośnie hałas, droga będzie ruchliwa i niebezpieczna, a obok znajduje się przecież największa z oławskich szkół podstawowych.

Na razie nikt nie chce odpowiedzieć na pytanie,  o ile zwiększy się ruch na tej drodze. Dlaczego…? Odpowiedź w zasadzie chyba jest oczywista.
( R.R.)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com