PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 27 marca 2011

BLOKOWALI DROGĘ W GODZIKOWICACH...

img Grupa mieszkańców gminy i Oławy ( ok. 50 osób) uczestniczyła w piątkowe przedpołudnie   w blokadzie drogi  nr 346 w  Godzikowicach.

 

Organizatorem protestu był wójt Jan Kownacki, który ma nadzieję, że dzięki tego typu działaniom poprawi się stan dróg w gminie. Zapowiada jednak, że to na razie pierwsze ostrzeżenie. Kolejne akcje będą bardziej uciążliwe. Blokada drogi Wrocław – Opole dość szybko spowoduje zakorkowanie ul. Krakowskiej we Wrocławiu.


A wszystko przez to, że mieszkańcy Godzikowic i Jaczkowic są oburzeni tak silnym natężeniem ruchu samochodów ciężarowych. Domy pękają, droga stała się bardzo niebezpieczna, a do tego wciąż pogarsza się stan nawierzchni, który i tak przypomina „szwajcarski ser”.


  Władze Wrocławia zachowały się nieodpowiedzialnie! Nie liczą się z nami , są  zainteresowani tylko sprawami stolicy województwa – skarżą się mieszkańcy.

 

 (R.R.)

 fot: Przegląd Powiatu Oławskiego (www.przeglad.olawa.pl)

 

 

 

 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com