PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 29 marca 2011

PITnik pod tęczą

img

Nie rozliczyłeś się jeszcze z fiskusem za 2010 rok? Weź udział w PITniku, organizowanym dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie. Wypełnij PIT za darmo! Przyjdź w sobotę, 2 kwietnia, między godz. 12-15 do Last Pubu (tereny zielone przed oławskim wieżowcem.

Ideą imprezy jest przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia „Tęcza”, które prowadzi działalność na rzecz dzieci i młodzieży cierpiących na schorzenia neurologiczne, przede wszystkim mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, zespół Downa, uszkodzenie centralnego układu nerwowego, pochodzących z powiatu oławskiego i okolic.

Księgowa czeka

Dla wszystkich, którzy wezmą udział w PITniku i wypełnią zeznanie podatkowe za ubiegły rok, przygotowaliśmy danie z grilla za darmo! Wystarczy zabrać ze sobą dokumenty, niezbędne do wypełnienia druku PIT, a resztą zajmą się doświadczone księgowe.

Atrakcje dla dzieci!

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach imprezy. Specjalnie dla nich na terenie zielonym, przez Last Pubem w Oławie stanie dmuchany zamek, oraz miejsca do przeprowadzenia gier i zabaw. W programie m.in. pokaz sztuki origami z PITów, malowanie twarzy i malowanie kredą na chodniku.

1% czyni cuda

W ubiegłym roku dzięki ofiarności mieszkańców naszego powiatu udało zgromadzić prawie 70 tys. zł. Pozyskana kwota została przekazana na rehabilitację i modernizację siedziby w celu utworzenia nowoczesnej specjalistycznej przychodni rehabilitacyjnej, która zapewni  możliwość kompleksowej rehabilitacji ruchowej, terapii logopedycznej i psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej z powiatu oławskiego, co przyczyni się do podniesienia standardu usług rehabilitacyjnych na tym terenie. Obecnie pod opieką Stowarzyszenia znajduje się 120 podopiecznych.

To dzięki Wam!

- Ubiegły rok utwierdził nas w przekonaniu, że wśród nas ludzie o ogromnej wrażliwości i wielkim sercu - mówi Wiesława Pohoriło, prezes stowarzyszenia. - Państwa zaangażowanie i wielka ofiarność są motorem do dalszych działań na rzecz  dzieci i młodzieży niepełnosprawnej  i  przekonuje nas, że dzięki takim osobom jak Państwo warto tę działalność kontynuować. Wszelka pomoc przekazana w formie 1% stanowi dla nas ogromne wsparcie oraz upewnia w przekonaniu, iż działalność, którą prowadzimy  jest pożyteczna i potrzebna. Czujemy się zaszczyceni, iż to nasza organizacja została przez Państwa zauważona, wyrażamy podziw i głęboką wdzięczność za zrozumienie naszych potrzeb.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com