PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 12 kwietnia 2011

KOLEJNE ŁATANIE DZIUR...

img "Miasto się postarało..." 5 kwietnia rozpoczęły się prace związane z usuwaniem uszkodzeń po tegorocznej zimie - pierwszy etap obejmuje ulice: Iwaszkiewicza, Paderewskiego, Lwowską i Warszawską. W II etapie będą remontowane ulice: Osadnicza, Rynek i jego okolice.

 

 

W przetargu nieograniczonym wyłoniono wykonawcę remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg miejskich przy użyciu masy mineralno-asfaltowej na gorąco. Zostało nim Przedsiębiorstwo Remontowo-Drogowe ALMAR z Pełczyc. Firma 5 kwietnia rozpoczęła prace związane z usuwaniem uszkodzeń po tegorocznej zimie - pierwszy etap obejmuje ulice: Iwaszkiewicza, Paderewskiego, Lwowską i Warszawską. W II etapie będą remontowane ulice: Osadnicza, Rynek i jego okolice.
Umowa obowiązuje przez cały rok, a naprawy będą wykonywane sukcesywnie w miarę potrzeb.

Źródło: UM OŁAWA / modyfikacja (R.R.)

 

 

 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com