PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 18 kwietnia 2011

BEZPŁATNE WARSZTATY...

img Stowarzyszenie "TRATWA" zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. "Zakładanie i funkcjonowanie organizacji pozarządowych" rozpoczynające działalność Mobilnego Inkubatora Organizacji Pozarządowych w powiecie oławskim. Prowadzący - Robert Drogoś. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia odbędą się 28 i 29 kwietnia 2011 r. (czwartek i piątek) w godz. 9.00-15.30 w sali nr 12 Starostwa Powiatowego w Oławie.Na zakończenie całych warsztatów (oba dni szkoleniowe) uczestnicy otrzymają zaświadczenia.
Warsztaty skierowane są do członków, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych założeniem stowarzyszenia lub fundacji. Warunkiem udziału jest miejsce zamieszkania w powiecie oławskim.
Program i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie http://www.bip.starostwo.olawa.pl zakładka „Organizacje pozarządowe”. Wypełnione druki zgłoszenia proszę przesłać na adres mailowy zapisy@tratwa.org do 22.04.2011 r.
Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się telefonicznie ze Stowarzyszeniem „TRATWA”  tel. 71-321-08-71. W przypadku pytań prosimy również o kontakt z Elżbietą Semko, pracownikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Oławie,tel. 71-301-15-68.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com