PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 26 kwietnia 2011

NOWA „EPOKA” DLA OŁAWY

img Tuż po okresie wielkiego postu przyszedł czas na małe - lub jak kto woli – na duże szaleństwo. Oława, po kilku latach posuchy w tym zakresie, doczekała się  nowego klubu muzycznego.

Oficjalne otwarcie nastąpiło 24 kwietnia br. o godzinie 20.00. Dziesiątki młodych ludzi zgromadziły się przed lokalem już dużo wcześniej. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwali ochroniarze pilnujący terenu zarówno na zewnątrz, jak i wśród bawiących się. Całą imprezę nakręcał DJ, który przyjechał aż z Głogowa.
Tłoczno było nie tylko na parkiecie, ale i przy mającym przynajmniej 20 metrów długości barze. Na piwo czekało się średnio 30 minut.

Lokal wydaje się być ok.!. Każdy jego element został dopracowany i w odpowiedni sposób dobrany. Całość robi ogromne wrażenie. Tuż przed północą nie wpuszczano już nowych gości. Chyba niemożliwym było nie spotkać kogoś znajomego. Atmosfera była świetna. Impreza trwała do godziny 4.00. Wszystkim chętnym  do zabawy w „Epoce” przypominamy, że  nie ma tam wstępu w krótkich spodniach.

Szkoda natomiast, że nie pomyślano o wyodrębnieniu niewielkiego pomieszczenia dla palaczy ( w lokalu palić można).W pewnym momencie zabrakło koszy na butelki. Podłoga po kilku godzinach była mokra i zdarzyło się nadepnąć na rozbite szkło. To chyba jedyne minusy, ale w końcu nie sposób wszystkiego przewidzieć. Teraz można wyciągnąć wnioski na przyszłość, tym bardziej, że niektóre niedociągnięcia są możliwe do natychmiastowego poprawienia.

Następnego dnia na dyskotekę przyszło już nieliczne grono klubowiczów. Prawdopodobnie termin był nieodpowiedni – we wtorkowy poranek  trzeba było iść do pracy.

Otwarcie nowego klubu, to nowa „epoka  muzyczna” w szczególności dla młodzieży. W końcu w jednym miejscu może kwitnąć nocne życie kulturalno – rozrywkowe w naszym mieście.

LINK DO FILMU

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com