PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 3 maja 2011

POWRÓT ZIMY...

img Nad Dolny Śląsk wróciła niespodziewanie zima zaskakując zarówno organizatorów "Majówek" jak i wracających z nich kierowców. Wiadomo już, że śnieg i mróz potrzymają do jutra.

Spore utrudnienia dla wypoczywających na terenach górskich, wiele dróg jest zablokowanych, ale jak informuje Centrum Zarządzania Kryzysowego uruchomione już zostały wszystkie służby oraz sprzęt zimowy. Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział we Wrocławiu ostrzega o intensywnych opadach śniegu i oblodzeniu. Występujące opady spowodują przyrost pokrywy śnieżnej od 5 do 10 cm. W nocy z 3 na 4 maja 2011 roku nastąpi spadek temperatury powietrza poniżej 0°C. Temperatura minimalna wyniesie od -4°C do -2°C.

źródło: IMGiW

Przegląd Powiatu Oławskiego (www.przeglad.olawa.pl)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com