PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 10 maja 2011

KRZYŻACY NAD JELCZAŃSKIM STAWEM...

img

Spektakl „Krzyżacy” - w rockowej wersji - okazał się być hitem nie tylko na „jelczańską” skalę, ale ma duże szanse, aby dołączyć do najlepszych muzycznych wydarzeń w kraju.

Plenerowa impreza, 8 maja .br. mimo wieczornego chłodu, przyciągnęła liczną  grupę żądnych wrażeń  widzów. Kto był – nie zawiódł się, a kogo nie było – niech żałuje. Nazwiska muzyków widniejące na afiszach , choćby  Piotra Cugowskiego, Pawła Kukiza, Macieja Balcara i innych, dawały gwarancję na udane widowisko. I tak też się stało. Całość dopełniła pobudzająca wyobraźnię współczesna scenografia, aktorstwo muzyków i rokowe brzmienie gitar.

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com