PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 10 maja 2011

ZŁODZIEJE KABLI ZATRZYMANI

img Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w piątek wieczorem, tj. 7 maja br., ukradli dwa zwoje 100-metrowego kabla, wartości 100 0zł. z terenu posesji mieszkanki Chwałowic. Skradzione mienie powróciło do właściciela. Złodzieje trafili do policyjnego aresztu.

W sobotę wieczorem, tj. 7 mają br. mieszkanka Chwałowic powiadomiła dyżurnego oławskiej jednostki policji o kradzieży dwóch zwojów czterożyłowego kabla o długości 100 metrów każdy zwój. Poinformowała, że przed zgłoszeniem sąsiedzi widzieli na terenie jej posesji dwóch mężczyzn wynoszących jakieś przedmioty. Dobry, sąsiedzki monitoring i sprawne działanie policjantów okazały się istotnym elementem , skutkującym zatrzymaniem - jeszcze na terenie posesji zgłaszającej - 36-letniego sprawcę kradzieży. W trakcie prowadzonych na miejscu czynności, policjanci ujawnili w pobliskim lesie skradzione kable, przygotowane do wywiezienia rowerem, schowanym w poszyciu leśnym. Drugiego ze sprawców, policjanci ustalili i zatrzymali w trakcie realizacji czynności związanych ze zdarzeniem. Okazał się nim 34-letni mężczyzna. Obaj sprawcy są mieszkańcami Chwałowic.

Za popełnione przestępstwo grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com