PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 lutego 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 12 maja 2011

Z CIĘŻKIMI OBRAŻENIAMI W SZPITALU

img Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj, tj. 11 maja br. w miejscowości Wierzbno (gm. Oława). Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe-Ford Kuga z Oplem Corsa. Kierowca Opla z licznymi obrażeniami ciała w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala wojskowego we Wrocławiu.

Wczoraj wieczorem o godz. 21.25 dyżurny oławskiej komendy policji został powiadomiony przez mieszkańca Wierzbna o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w tej miejscowości. Zgłaszający podał, że na pewno jeden z kierowców jest ranny i wymaga pomocy lekarskiej. Natychmiast powiadomiono inne służby ratownicze: pogotowie ratunkowe i straż pożarną. Ponadto dyżurny policji skierował na miejsce wypadku patrol policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego oraz grupę dochodzeniowo-śledczą, która na miejscu wykonała czynności związane z zabezpieczeniem wszelkich śladów zdarzenia i ustaleniem okoliczności mogących wyjaśnić przyczyn zaistniałego wypadku. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Fordem Kuga, w trakcie wykonywania manewru w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku, kierowcy samochodu Opel Corsa, w wyniku czego oba auta zderzyły się. Kierowca Opla z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala wojskowego we Wrocławiu. Ustalono, że kierujący Fordem był trzeźw, prawdopodobnie obaj kierujący nie mieli zapiętych pasów co mogło się przyczynić do rozmiaru obrażeń. Aktualnie policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Źródło: KPP Oława  


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com