PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 17 maja 2011

KRADŁ PIELUCHY

img Policjanci oławskiej "drogówki" zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego oławianina za przekroczenie prędkości. Okazało się, że kierowca miał więcej na sumieniu. W swoim samochodzie przewoził skradzione pieluchy z zakładu , w którym był zatrudniony. Trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj, tj. 15 maja br. policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego z oławskiej komendy realizowali swoje zadania na drogach powiatu oławskiego. Około godz. 16.30 na ul. Opolskiej w Oławie zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy m-ki Renault Megane, w związku ze znacznym przekroczeniem dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Podczas kontroli pojazdu, uwagę funkcjonariuszy przykuł przewożony przez kierowcę bagaż . Z relacji policjantów wynika, że samochód "po brzegi" był załadowany reklamówkami, w których znajdowały się opakowania jednorazowych pieluch. Po sprawdzeniu bagażnika samochodu okazało się, że w nim są również pieluchy. Kierowca zapytany skąd ma taki ogrom towaru, mało wiarygodnie próbował się tłumaczyć mówiąc że zakupił je w sklepie przed dwoma tygodniami. Nie byłoby tematu gdyby nie fakt, że na kilku opakowaniach pieluch widniały daty produkcji informujące o tym , że jest to towar dosłownie dwudniowy. Czujni policjanci zauważyli również, że kierowca ubrany był w odzież roboczą, z nadrukiem logo firmy produkującej między innymi pieluchy,na ich pytanie czy dzisiaj był w pracy, 25-latek odpowiedział, że nie. Więc po co mu ubranie robocze w dzień wolny od pracy? 25-letni oławianin "pękł" i powiedział policjantom w jaki sposób wszedł w posiadanie pieluch. Policjanci powiadomili o swoich ustaleniach dyżurnego oławskiej komendy Policji - mężczyznę zatrzymano, a skradzione pieluchy zabezpieczono. Aktualnie Policja wyjaśnia wszelkie okoliczności dotyczące przedmiotowej kradzieży. Z wstępnych ustaleń wynika, że wartość skradzionego mienia wynosi około 2 tys. złotych.

źródło: KPP OŁAWA


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com