PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 3 czerwca 2011

OKRADAŁ PRACODAWCĘ

img Kierowca tira odpowie przed sądem za okradanie swojego pracodawcy. Sprzedał paliwo ściągnięte z baku swojego służbowego samochodu. Policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Oławie ujawnili nieuczciwą transakcję. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policjanci wydziału Prewencji z oławskiej komendy, wczoraj tj. 1 czerwca br. w późnych godzinach wieczornych, zauważyli na parkingu firmy Elektrolux dwóch mężczyzn stojących przy jednym z samochodów ciężarowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jeden z nich ściągał do kanistra, przy użyciu gumowego węża, olej napędowy. Policjanci zareagowali natychmiast, podjęli interwencję wobec mężczyzn. Jak się okazało panowie znali się od dawna. Starszy z nich (mieszkaniec Radomia), kierowca okradanego z paliwa tira, postanowił zarobić dodatkowo parę złotych i zaproponował pracownikowi zatrudnionemu w Elektroluxie, sprzedaż paliwa po okazyjnej cenie. Realizacja transakcji nie doszła do skutku. Policjanci przyłapali na gorącym uczynku nieuczciwego kierowcę i jego klienta. Sprawą zajmie się sąd.

KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com