PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 3 czerwca 2011

OKRADAŁ PRACODAWCĘ

img Kierowca tira odpowie przed sądem za okradanie swojego pracodawcy. Sprzedał paliwo ściągnięte z baku swojego służbowego samochodu. Policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Oławie ujawnili nieuczciwą transakcję. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policjanci wydziału Prewencji z oławskiej komendy, wczoraj tj. 1 czerwca br. w późnych godzinach wieczornych, zauważyli na parkingu firmy Elektrolux dwóch mężczyzn stojących przy jednym z samochodów ciężarowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jeden z nich ściągał do kanistra, przy użyciu gumowego węża, olej napędowy. Policjanci zareagowali natychmiast, podjęli interwencję wobec mężczyzn. Jak się okazało panowie znali się od dawna. Starszy z nich (mieszkaniec Radomia), kierowca okradanego z paliwa tira, postanowił zarobić dodatkowo parę złotych i zaproponował pracownikowi zatrudnionemu w Elektroluxie, sprzedaż paliwa po okazyjnej cenie. Realizacja transakcji nie doszła do skutku. Policjanci przyłapali na gorącym uczynku nieuczciwego kierowcę i jego klienta. Sprawą zajmie się sąd.

KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com