PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 19 czerwca 2011

ZŁODZIEJE BANERÓW REKLAMOWYCH...

img Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Oławie zatrzymali w bezpośrednim pościgu dwóch nietrzeźwych bezdomnych, którzy ukradli i zniszczyli dwa banery reklamowe o wartości 1600 zł. Sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Dyżurny oławskiej jednostki policji został poinformowany o zniszczeniu dwóch banerów reklamujących sklepy odzieżowe na ul. 3 Maja w Oławie. Wartość reklamowych „potykaczy” oszacowano na kwotę 1600 zł. Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, skrupulatnie ustalili wszystkie okoliczności zdarzenia. Dokładne rysopisy sprawców, zapamiętane przez świadków zdarzenia, w znaczący sposób przyczyniły się do ustalenia i zatrzymania sprawców zniszczenia banerów. Okazali się nimi dwaj bezdomni, w wieku 28 i 30 lat. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Każdy z nich miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa, stwierdzili, że zamierzali sprzedać w punkcie skupu złomu aluminiową konstrukcję banerów, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na „bieżące wydatki”.

Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com