PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 17 czerwca 2019 roku
Wesoły autobus jedzie na Rajd Koguta. Są jeszcze miejsca --- Po osiedlu chodził żółw... --- W Oławie będzie można zdać prawo jazdy! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 12 lipca 2011

WIELKA KLAPA W WIELKIM STYLU

img Mowa oczywiście o 777 -  leciu Oławy. Począwszy od czwartku 7 lipca do niedzieli odbywały się imprezy związane z kolejną rocznicą otrzymania przez nasze miasto praw miejskich.

Ta „szacowna”,  jakby się wydawało i przepełniona samymi siódemkami ( szczęśliwymi) rocznica, miała symbolizować wszystko co najlepsze. W rezultacie podzieliła Oławian zamiast zjednoczyć. Pierwszego dnia zaproszono tych, o których nie wypadało zapomnieć – na co dzień piastują przecież ważne stanowiska. Zwyczajnym obywatelom naszego grodu przyszło stać za ogrodzeniem metalowej klatki. Niektórzy ważni też tam jednak stali, ale z wyboru. Jacek Pilawa oddał swoją wejściówkę przypadkowym osobom i ze spokojem rozkoszował  się sztuką na stojąco pośród pozostałych mieszkańców.

Sam pomysł na tego typu imprezę nie był zły. Łatwo jest krytykować samemu niż coś wspólnie zrobić. Nie robi się jednak niczego na ostatnią chwilę. Totalnym niewypałem okazała się też zamknięta formuła tego wydarzenia. Zresztą, od samego początku wiadomo było, że tak będzie. Na szczęście - mimo niesmaku - widzów „ zza ogrodzenia”  również wpuszczono po pewnym czasie przed estradę. Można się oczywiście domyślać, patrząc na puste krzesła, skąd taki gest, ale lepiej późno niż wcale.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com