PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 czerwca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Sobota, 16 lipca 2011

ZŁODZIEJE TABLIC REJESTRACYJNYCH GRASUJĄ

img Mieszkaniec Oleśnicy - po wyjściu ze szpitala, w którym przebywał kilka dni – zorientował się , że w jego samochodzie zaparkowanym na przyszpitalnym parkingu ktoś zamienił tablice rejestracyjne. 

Miało to miejsce między 30 czerwca a 3 lipca, bowiem w tym czasie poszkodowany był hospitalizowany. O popełnionym przestępstwie zawiadomił oławską policję, która bardzo szybko ustaliła prawowitego właściciela tablicy. Jak się okazało, tej osobie również zamieniono tablice rejestracyjną. Ustalono więc kolejnego właściciela.

Być może ta sprawa powiązana jest ze wcześniejszymi wydarzeniami tego typu, jakie miały miejsce w Oławie na przełomie marca br. O jej dalszych losach będziemy informować.

(R.R.)


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com