PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 21 lipca 2011

POLICJA SZUKA ZAGINIONEGO...

img 17 lipca br. około godz. 13.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił 28-letni mieszkaniec Jelcza-Laskowic, Radosław Kłos. Mężczyzna ma 188 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, oczy szare. Posiada znak szczególny w postaci narośli na wewnętrznej stronie prawej dłoni.

W dniu wyjścia z domu, ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego z żółtymi cekinami na piersi, czarne spodenki do kolan i klapki typu „japonki”, koloru brązowo-zielonego.
Zaginiony wyszedł z psem. Prawdopodobnie przebywał nad stawem w Jelczu-Laskowicach, gdzie 18 lipca br. policja ujawniła na plaży rzeczy odpowiadające wyglądem ubraniom, które miał na sobie zaginiony w chwili wyjścia z domu.
Z ustaleń policji wynika również, że Radosław Kłos widziany był 18 lipca br. o koło godz. 5 nad ranem w autobusie relacji Jelcz-Laskowice -Wrocław, gdzie głośno informował pasażerów o zamiarze dotarcia na dworzec Świebodzki we Wrocławiu. Z relacji świadka wynika, że miał na sobie tylko jasne długie spodnie.

Ktokolwiek z Państwa widział opisywanego mężczyznę, bądź ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, jest proszony o kontakt z policją w Jelczu-Laskowicach - tel. 71/3181597, lub z dyżurnym Policji w Oławie – tel. 71/3817222 lub końcówka (201) oraz pod nr 112 z każdą jednostką policji.

KPP - OŁAWA

 

 

 

 

 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com