PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 29 lipca 2011

23 LATEK KRADŁ PSYCHOTROPY

img Policja zatrzymała mężczyznę, który 28 lipca w godzinach wczesno-rannych włamał się do jednej z oławskich aptek, skąd ukradł pieniądze oraz leki psychotropowe.

Godz. 08:00 właścicielka apteki przy ul. Chrobrego w Oławie, zgłasza włamanie. Sprawca wszedł do wnętrza apteki, wybijając szybę w drzwiach wejściowych, a następnie ukradł pieniądze w kwocie 400 zł i aż 11 opakowań leków psychotropowych – Sudafed i Klonozepan. W trakcie wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia, zgłaszająca skojarzyła, że w miniony weekend miała miejsce kradzież tego samego leku. Niestety, ta placówka farmakologiczna nie posiada monitoringu, jednak kobieta zapamiętała rysopis mężczyzny, który tamtego dnia ukradł lek. To wystarczyło policjantom, którzy na podstawie przedstawionego opisu młodego mężczyzny, wytypowali ewentualnego sprawcę kradzieży z włamaniem. To 23-letni oławianin, znany z innych zdarzeń przestępczych o podobnym charakterze. Policjanci zatrzymali włamywacza w miejscu zamieszkania, ujawniając przy tym, dokładne takie same leki, jakie skradziono w dniu dzisiejszym w aptece. Odzyskane mienie zabezpieczono. Mężczyzna był trzeźwy, lecz odurzony środkami psychotropowymi, przyznał się do włamania. W dniu jutrzejszym zostaną z nim wykonane czynności procesowe. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat 10.

KPP OŁAWA


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com