PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 8 sierpnia 2011

ZATRZYMANO WŁAMYWACZA

img Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Oławie zatrzymali 18-letniego oławianina, który włamał się do dwóch mieszkań na terenie miasta. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.

W połowie lipca i na początku sierpnia br. oławska Policja otrzymała dwa zgłoszenia o kradzieżach z włamaniem do mieszkań na terenie Oławy. Z jednego, sprawca ukradł aparat fotograficzny i buty sportowe, z drugiego nieznaczną ilość pieniędzy. Działania wykrywcze podjęte przez policjantów wydziału kryminalnego, ich dobre rozeznani w lokalnym środowisku przestępczym, doprowadziły do ustalenia, a w efekcie do zatrzymania 18-letniego mieszkańca Oławy, który przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Część skradzionego mienia wróciła do jednego z właścicieli.
Sprawca wcześniej był karany za popełnienie podobnych przestępstw.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com