PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 17 sierpnia 2011

BUDOWA BASENU W OŁAWIE

img Budowa rozpoczęła się w czerwcu ubiegłego roku. To największa kubaturowo inwestycja miejska, ma kosztować 22,3 mln zł.

Aktualne finansowe zaawansowanie zadania wynosi około 35%, natomiast prace budowlane - 50%. Jest to zgodne jest z harmonogramem realizacji.
Obecnie wszystkie baseny, tj. basen do nauki pływania z częścią rekreacyjną, brodzik i główną nieckę napełniono wodą, celem prowadzenia przez tydzień kontroli wytrzymałości obciążenia konstrukcji i szczelności elementów. Po 20 sierpnia będą montowane główne elementy dachu basenu - wszystkie znajdują się już na placu budowy. W pierwszej dekadzie września basen powinien być zadaszony.
Nad częścią odnowy biologicznej kończy się wylewanie ostatniego stropu i jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się pokrywanie dachu nad tą częścią.
MZEC w Oławie położył sieć ciepłowniczą do basenu, co pozwoli na prowadzenie prac wykończeniowych w okresie jesienno-zimowym.
 

UM OLAWA


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com