PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 17 sierpnia 2011

ZATRZYMANA ZA KRADZIEŻ KOSMETYKÓW

img Oławscy policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która ukradła kosmetyki za ponad 600 złotych ze sklepu z artykułami drogeryjnymi w Oławie. Kobieta w chwili zatrzymania była nietrzeźwa, kradła na oczach swojej 6-letniej córki. 34-latka została osadzona w policyjnym areszcie.

Wczoraj rano, tj. 16 sierpnia br. tuż po godz 10.00 dyżurny oławskiej Komendy Policji w Oławie otrzymał zgłoszenie o zaistniałej kradzieży w jednym ze sklepów kosmetycznych na terenie Oławy. Funkcjonariusz wysłał na miejsce patrol policji, który w rozmowie ze zgłaszającą ustalił bliższe okoliczności zdarzenia. Okazało się, że 34-letnia kobieta (mieszkanka gminy Jelcz-Laskowice) początkowo oglądała wyłożony na półki towar. W momencie gdy pracownica sklepu zobaczyła ,że kobieta wkłada do torby opakowania z perfumami, kremami i innymi artykułami, nie spodziewała się, że klientka nie ma zamiaru zapłacić za towar. Jak ustalili policjanci 34-latka po zapakowaniu kosmetyków, bezceremonialnie przekroczyła linię kas i wyszła ze sklepu. Obsługa sklepu ujęła kobietę i powiadomiła policję. Kosmetyki powróciły na sklepowe półki. Ponadto, policjanci ujawnili w torebce zatrzymanej dwie pary obuwia, jak się okazało, skradzionego przez kobietę w jednym ze sklepów obuwniczych. Sprawczyni w chwili zatrzymania była nietrzeźwa, miała w organizmie ponad 1.3 promila alkoholu, i pod opieką 6-letnią córkę.
Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 3 lat. O zaistniałym zdarzeniu zostanie również powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 

KPP OŁAWA


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com