PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 18 sierpnia 2019 roku
ZAPRASZAMY NA LETNIE GRILLOWANIE - 11. URODZINY RADIA HIT - OŁAWA, BASEN MIEJSKI 17 SIERPNIA 2019R. OD GODZINY 14:00 - 17:00 ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 23 sierpnia 2011

NIEDOSZŁY MORDERCA - ZATRZYMANY...

img Trzy miesiące tymczasowego aresztu dla 19-letniego mieszkańca Wrocławia, który 18 sierpnia br. usiłował pozbawić życia 15-letnią mieszkankę Miłoszyć (gm. Jelcz-laskowice). Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat do 25 lat pozbawienia wolności lub kara dozywotniego pozbawienia wolności.

W sobotę, 18 sierpnia br. około południa oławska Policja została powiadomiona przez pogotowie ratunkowe i mieszkańców Miłoszyc o zaatakowaniu siekierą 16-letniej dziewczyny, przez nieznanego sprawcę. Dzięki zdecydowanej postawie świadków zdarzenia, sprawca po krótkim pościgu został ujęty przez mieszkańców Miłoszyć, a następnie zatrzymany przez policję. Okazało się, że 19-letni mieszkaniec Wrocławia, znany poszkodowanej, zaatakował ją siekierą w niedalekiej odległości od jej domu. Zadał jej kilka ciosów w głowę i ramię, każdy z nich mógł być śmiertelny. Nastolatkę przewieziono do szpitala, pozostaje tam na leczeniu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Oławie. Są wyjaśniane są wszelkie okoliczności tej tragedii.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com