PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 23 sierpnia 2011

NIEDOSZŁY MORDERCA - ZATRZYMANY...

img Trzy miesiące tymczasowego aresztu dla 19-letniego mieszkańca Wrocławia, który 18 sierpnia br. usiłował pozbawić życia 15-letnią mieszkankę Miłoszyć (gm. Jelcz-laskowice). Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat do 25 lat pozbawienia wolności lub kara dozywotniego pozbawienia wolności.

W sobotę, 18 sierpnia br. około południa oławska Policja została powiadomiona przez pogotowie ratunkowe i mieszkańców Miłoszyc o zaatakowaniu siekierą 16-letniej dziewczyny, przez nieznanego sprawcę. Dzięki zdecydowanej postawie świadków zdarzenia, sprawca po krótkim pościgu został ujęty przez mieszkańców Miłoszyć, a następnie zatrzymany przez policję. Okazało się, że 19-letni mieszkaniec Wrocławia, znany poszkodowanej, zaatakował ją siekierą w niedalekiej odległości od jej domu. Zadał jej kilka ciosów w głowę i ramię, każdy z nich mógł być śmiertelny. Nastolatkę przewieziono do szpitala, pozostaje tam na leczeniu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Oławie. Są wyjaśniane są wszelkie okoliczności tej tragedii.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com