PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 23 sierpnia 2011

KONKURS NA WIENIEC DOŻYNKOWY

img Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe w Oławie ogłasza konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu oławskiego.

Konkurs ten został wpisany do harmonogramu imprez powiatowych i będzie się odbywał corocznie. Zajmujący I miejsce otrzyma możliwość reprezentowania powiatu na dożynkach wojewódzkich, organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 4 września br. w Kondratowicach.


W rywalizacji mogą uczestniczyć wieńce, które biorą udział w gminnych konkursach dożynkowych, odbywających się w powiecie oławskim. Ta inicjatywa ma na celu upowszechnianie i kultywowanie tradycji obrzędów dożynkowych, związanych ze świętem plonów, podtrzymanie i pielęgnowanie różnorodności staropolskich obyczajów oraz promocję dorobku cywilizacyjnego polskiej wsi.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Oławie


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com