PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 28 sierpnia 2011

TRAGICZNY FINAŁ KĄPIELI NAD STAWEM

img Ostatnie dni wakacji okazały się tragiczne dla 16-letniego mieszkańca Wrocławia. Nastolatek przyjechał z kolegami nad jelczański staw. Młodzieńcy, jak wiele innych osób, od rana wypoczywali nad wodą. Po południu wypożyczyli rower wodny, na którym wypłynęli na staw. Niestety, 16-latek już nie wrócił na brzeg – utonął.

24 sierpnia, kilka minut po godzinie 17 dyżurny oławskiej Policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny przebywającego nad stawem w Jelczu, o wpadnięciu z roweru wodnego do wody, młodego chłopaka. Mimo zaangażowania wielu służb ratowniczych w akcję ratunkową, chłopca nie udało się uratować. W poszukiwaniach nastolatka brali udział ratownicy strzegący kąpieliska, wyspecjalizowane zespoły straży pożarnej i płetwonurkowie z Wrocławia. Ci ostatni znaleźli chłopca na dnie zbiornika. Niestety, lekarz pogotowia stwierdził zgon chłopca. Aktualnie policja prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com