PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 31 sierpnia 2011

OBERWAŁ ZA „KRZYWE” SPOJRZENIE!

img Policjanci z oławskiej KPP zatrzymali 16-letniego sprawcę pobicia 34-letniego mieszkańca Oławy. Nieletni już w cześniej popadał w konflikt z prawem. Obecnie przebywa w zakładzie poprawczym. W dniu zdarzenia przewywał na ucieczce z placówki.

Wieczorem 29 sierpnia br. dyżurny oławskiej policji otzymał zgłoszenie o kilkunastoosobowej grupie chuliganów, którzy z kijami wbiegli na jedno z osiedlowych podwórek w Oławie. Kilku z młodych ludzi, najbardziej aktywnych, rzuciło się na 31-letniego mężczyznę, który przebywał z rodziną i znajomymi na podwórku. Mężczyzna został skopany i pobity pałką teleskopową przez 16-latka. W trakcie ustaleń przeprowadzonych przez policję,okazało się, że wybór ofiary nie był przypadkowy. Wcześniej, mężczyzna stanął obronie swojego 34-letniego znajomego, który został uderzony przez wspomnianego młodzieńca – za „krzywe” spojrzenie. Nieletni w odwecie zorganizował kolegów, którzy postanowili rozprawić się z obrońcą 34-latka . Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia nie zastali już sprawców, ale zebrane przez nich informacje pozwoliły na szybkie zatrzymanie prowodyra zajścia, 16-letniego mieszkańca Oławy, którego umieszczono w policyjnej izbie dziecka. Ustalono również dane pozostałych uczestników bandyckiego zachowania. Wszyscy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Aktualnie są prowadzone czynności procesowe mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP - Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com