PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 24 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Sobota, 3 wrzeœnia 2011

ZNAJDŹ SWÓJ POWÓD

img Pod takim hasłem wystartowała w powiecie oławskim akcja społeczna, mająca na celu wzrost frekwencji wyborczej mieszkańców powiatu.

Z badań ankietowych, przeprowadzonych na początku sierpnia  wśród mieszkańców Oławy, wynika, że głównymi przyczynami zniechęcającymi do uczestniczenia w wyborach są, brak wiary w siłę własnego głosu oraz brak motywacji.

Działania realizowane w ramach akcji społecznej „Znajdź swój powód”, będą miały za zadanie zmienić nastawienie mieszkańców powiatu oławskiego do udziału w wyborach. Na specjalnie przygotowanym blogu będzie można m.in. poczytać o ciekawostkach związanych z wyborami. Natomiast na stronie kampanii na facebooku, każdy będzie mógł podzielić się z innymi swoimi powodami skłaniającymi do udziału w wyborach. Swoimi powodami będą mogły dzielić się również osoby z innych krajów, facebookowy profil kampanii „Znajdź swój powód” tłumaczony jest na język hiszpański, angielski, ukraiński oraz niemiecki.

Na blogu jak i facebookowym profilu znaleźć będzie można również aktualne informacje o konkursach  oraz wydarzeniach realizowanych na terenie powiatu oławskiego. Akcja została objęta patronatem Starosty oławskiego, Burmistrza Oławy, oraz Pani Wójt gminy Domaniów.

„Znajdź swój powód”  to całkowicie apolityczna inicjatywa, będąca częścią projektu „Akademii Aktywnych Liderów i Liderek” organizowanego przez oławską Fundację Inicjatyw Społecznych i Kulturowych „ Grejpfrut”. Podczas kilku weekendowych zjazdów uczestnicy Akademii zapoznawali się z tajnikami liderowania. Zdobyte w ten sposób wiedza i umiejętności wykorzystana zostanie przez energicznych i kreatywnych ludzi podczas kampanii „Znajdź swój powód”.

Blog  www.znajdzswojpowod.blox.pl
Facebook https://www.facebook.com/znajdzswojpowod

Kontakt:
Tomasz Pawlik
Tel. +48 791 792 924
Mail:
t.pawlik@interia.eu


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com