PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 20 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Niedziela, 11 wrzeœnia 2011

ARESZT DLA SPRAWCY UGODZENIA NOŻEM

img 20-letni mieszkaniec Oławy 17 sierpnia br. przed jednym z oławskich lokali gastronomicznych, ugodził nożem 34-letniego mężczyznę. Po kilku dniach został zatrzymany. Po zebraniu materiałów dowodowych przez oławską policję, sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci 3. miesięcy aresztu tymczasowego. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi surowa kara, nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Późnym wieczorem 17 sierpnia br. dyżurny oławskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że przed jednym z lokali gastronomicznych w Oławie doszło do tragicznego zdarzenia – 34-letni mężczyzna został pchnięty nożem, przez nieznanego napastnika, który uciekł z miejsca zdarzenia. Powiadomione pogotowie ratunkowe zabrało poszkodowanego do szpitala. Wysłany na miejsce patrol policji przeprowadził szereg czynności , w świetle których ustalono dane personalne sprawcy. Przyczyniły się do tego między innymi zapamiętane przez świadków zdarzenia , szczegóły dotyczące wyglądu przestępcy oraz wiedza policjantów na temat lokalnego środowiska przestępczego. Typowania policji, co do osoby sprawcy były trafne. Mężczyzna został zatrzymany . Zebrany przez policję materiał dowodowy, pozwolił sądowi zastosować wobec 20-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. W przeszłości młody mężczyzna już miał konflikty z prawem.
Wszystkie okoliczności zdarzenia są przedmiotem prowadzonego śledztwa.
Mężczyźnie grozi kara długiego więzienia.

OFICER PRASOWY KPP OŁAWA - podinsp. Alicja Jędo


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com