PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 7 paĄdziernika 2011

TRAGEDIA NA DRODZE 396

img Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze K396, między Janikowem a Biskupicami Oławskimi. Śmierć na miejscu poniosła 25-letnia kobieta.

Wczoraj około godz. 15.00 dyżurny oławskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło między Janikowem, a Biskupicami Oławskimi. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: ciężarowy , marki Daf z naczepą oraz samochód osobowy m-ki Seat Toledo.
Z ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letni kierowca Dafa, jadąc od Biskupic w kierunku Janikowa, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu przewracając się na lewy bok, gdzie naczepa spadła na jadący samochód marki Seat Ibiza, kierowany przez 25-letnią kobietę. Kierująca poniosła śmierć na miejscu.
W sprawie tej prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oławie, które ma na celu ustalenie przyczyn zaistniałej tragedii.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com