PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 kwietnia 2019 roku
DZIŚ WIOSENNA AKCJA BĄDŹ BEZPIECZNY W JELCZU - LASKOWICACH. ZAPRASZAMY OD GODZ. 11:00 PRZED MEDIA EXPERT! ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Piątek, 7 paĄdziernika 2011

SPOTKANIE Z KANDYDATEM NOWEJ PRAWICY

img W dniu 05.10.2011 r. (środa) na oławskim deptaku przy ul. 1 Maja mieszkańcy Oławy mieli możliwość spotkać się z kandydatem na posła RP startującym z listy nr 9 – Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke.

Oławianie szczególnie zainteresowani byli programem gospodarczym kandydata na posła i tym co Nowa Prawica będzie mogła zrobić dla obywateli takich jak Oni. W odpowiedzi mogli usłyszeć, iż celem Nowej Prawicy nie jest mamienie ludzi obietnicami, które chcieliby usłyszeć  lecz walka o to aby władza nie konfiskowała owoców ich pracy. Pieniądze, które w efekcie takiego działania pozostaną w kieszeniach obywateli, będą mogli sami wydawać według swoich potrzeb, a nie tak jak ma to miejsce dziś według uznania polityków.
Padały również liczne pytania o szanse wyborcze ugrupowania. Odpowiedzią była zachęta aby pofatygować się 9 października do urn wyborczych i oddać głos na listę nr 9 – Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikke, co spotykało się z licznymi życzeniami sukcesu. Natomiast ze słów wielu przechodniów wyraźnie dało się wyczuć duże zniechęcenie do obecnych partii parlamentarnych i obawy o przyszłość kraju.

Bogdan Diakowski
KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com