PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 23 listopada 2017 roku
O północy z poniedziałku na wtorek rozpoczął działalność nowy dworzec autobusowy we Wrocławiu, wybudowany w podziemiach centrum handlowego Wroclavia. Wejście do dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP, przy ul. Suchej. Na teren dwor ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Środa, 12 paĄdziernika 2011

NOWA SIEDZIBA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO

img W sobotę 24 września 2011r. obyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby oddziału w Wiązowie przy ul. Koscielnej 2, po zakończeniu trwającej kilka miesięcy modernizacji budynku, w którym wcześniej mieściło się miejskie przedszkole.

Ceremonia otwarcia placówki Banku w Wiązowie przebiegała bardzo uroczyście; nastąpiło poświęcenie nowej siedziby, przecięcie wstęgi, a następnie liczne przemówienia i gratulacje dla władz Banku od zaproszonych gości.

W odpowiedzi na zaproszenie Zarządu Banku w uroczystości otwarcia wzięli udział znamienici goście, m.in. Posłowie na Sejm RP R.Kaczor i N.Raba, Starosta Powiatu Strzelińskiego J.Krochmalny, Sekretarz Miasta i Gminy Wiązów K.Kłapko, Burmistrz Oławy F.Październik, Dyrektor wrocławskiego oddziału NBP, przedstawiciele Spółdzielczej Grupy Bankowej, okolicznych sołectw, wykonawcy przebudowy budynku, strategiczni Klienci Oddziału w Wiązowie i inni.

Zmiana lokalizacji Oddziału w Wiązowie to kolejny z elementów planu unowocześniania i podnoszenia standardów jakości sieci placówek Banku Spółdzielczego w Oławie.

W trosce o wygodę klientów Oddział Banku w Wiązowie przeniesiony zostanie do nowego lokalu na Rynku. W nowej lokalizacji zadbaliśmy przede wszystkim o funkcjonalność oraz maksymalne dostosowanie do potrzeb klientów i pracowników. Wiązowska siedziba Banku zlokalizowana będzie w prestiżowej i atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum miasta. Mam nadzieję, ze nowy Oddział będzie służył naszym klientom, a korzystanie z usług Banku będzie czystą przyjemnością - powiedział Prezes Zarządu Ryszard Żuraw.

Nowy Oddział w pigułce:
•powierzchnia użytkowa 211,75 m²,
•dwie kondygnacje + poddasze
•na parterze sala operacyjna banku
o powierzchni 86 m² (stanowiska obsługi klienta, kasy, bankomat)
•na piętrze o powierzchni 82,50m² pokoje kredytowe i gabinet dyrektora
•na poddaszu pomieszczenie konferencyjne (40m²)

--------------------------------
Wraz z przeneisieniem siedziby Oddziału w Wiązowie do lokalu przy ul.Kościelnej 2 zlikwidowany został POK w Wiązowie (zlokalizowany dotychczas w Siedzibie Urzędu Miasta i Gminy).

Źródło. BS Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
 • 12.11.2017 - 14:51

 • RUSZA KINO PLENEROWE

  11.09.2017 - 11:11

  Organizatorzy zapraszają na seans filmu Pulp Fiction. 16 września o godz. 19:30 na placu, przy ul, Młyńskiej

 • GOŚCIE Z ZAGRANICY WIZYTOWALI W OŁAWIE

  11.09.2017 - 11:01

  Przedstawiciele organizacji partnerskich z 7 krajów Europy, w tym Polski, spotkali się dziś w oławskim

[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com