PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 18 paĄdziernika 2011

POŻAR SKLEPU W OŁAWIE...

img Dyżurny oławskiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze do jakiego doszło na terenie osiedla Chrobrego w Oławie. Policjanci skierowani na miejsce zdarzenia zabezpieczyli teren, objęty działaniami straży pożarnej, przed wejściem osób postronnych.

ZOBACZ GALERIE ZDJĘĆ Z AKCJI

W dniu 16.10.2011r. około godz. 14.00 dyżurny oławskiej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o palących się obiektach handlowych na terenie osiedla Chrobrego w Oławie. Informację taką otrzymała także oławska Policja. Na miejsce skierowane zostały patrole: interwencyjny i kryminalny, które z uwagi na bezpieczeństwo osób postronnych, po zabezpieczeniu terenu objętego działaniami jednostek straży pożarnej, pilnowały porządku. Na miejscu płonęły trzy przylegające do siebie sklepy, z których jeden spłonął doszczętnie. W akcji gaśniczej brało udział 15 jednostek straży pożarnej. Nikt z ludzi nie ucierpiał. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Biegły z zakresu pożarnictwa będzie wyjaśniał przyczyny i okoliczności powstania pożaru.

Źródło: KPP Oława


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com