PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 16 stycznia 2018 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 15 paĄdziernik 2009

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej w Oławie

img

W poniedziałek 12 października 2009 r. w Starostwie Powiatowym w Oławie odbyła się powiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele oraz dyrektorzy szkół i placówek oświatowych - jednostek prowadzonych przez Powiat Oławski.

Starosta Marek Szponar pogratulował dyrektorom i nauczycielom, którzy w związku z przypadającym 14 października Dniem Edukacji Narodowej zostali uhonorowani nagrodami - Starosty oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Starosta wręczył zgromadzonym w sali konferencyjnej Starostwa pracownikom oświaty okolicznościowe listy gratulacyjne.


Zwracając się do uczestników spotkania, Starosta powiedział m. in.: - Pragnę podziękować za to, że służycie młodemu pokoleniu wiedzą i umiejętnościami, mądrością i doświadczeniem, radą i pomocą. Dzięki Państwa zaangażowaniu oraz konsekwencji w nauczaniu i wychowywaniu, szkoły i placówki oświatowe są coraz bardziej przyjazne i otwarte, a młodzi Polacy są dobrze przygotowani do wyzwań, które niesie dzisiejszy świat.

Następnie uczestniczący w spotkaniu nauczyciele zostali zaproszeni na poczęstunek.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com