PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 25 czerwca 2019 roku
II Zlot Food Trucków w Jelczu-Laskowicach już niedługo... Mieszkańcy będą mogli spróbować dań kuchni z całego świata. ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Poniedziałek, 12 grudnia 2011

SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

img Szkolenie dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych na terenie miasta Oława Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działająca przy Burmistrzu Miasta w Oławie oraz Wydział Profilaktyki i Uzależnień Urzędu Miejskiego w Oławie organizują bezpłatne szkolenie.

Szkolenie jest skierowane do: przedsiębiorców sprzedających napoje alkoholowe lub ich przedstawicieli oraz pracowników zatrudnionych w tych punktach w charakterze: sprzedawców, kelnerów i barmanów.

Szkolenie odbędzie się w czwartek dnia 15.12.2011 r. o godzinie 10-tej w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Oławie pl. Zamkowy 15 II p.

Tematy:
1 Patologie towarzyszące konsumpcji napojów alkoholowych, a sprzedaż alkoholu, oraz informacja z ostatnich badań w Oławie wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na temat spożywania przez nich napojów alkoholowych (dopalaczy i napojów energetyzujących) przedstawi Andrzej Turek – ekspert Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,

2. Podstawowe uregulowania prawne dotyczące obrotu napojami alkoholowymi oraz obowiązki prawne wynikające ze znowelizowanej ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, zasady odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu przedstawią podkom. Artur Dobrowolski - Naczelnik Sekcji Prewencji oraz st. asp. Przemysław Zawłodzki - Kierownik Rewiru Dzielnicowych KPP Oława

3. Zasady wydawania, wygaszania i cofania zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przedstawi Łucja Mycek-Wojciukiewicz – kierownik Gminnego Centrum Informacji Urzędu Miejskiego w Oławie. Po referatach odbędzie się dyskusja oraz możliwość zadawania pytań nie tylko referentom, ale także burmistrzowi Franciszkowi Październikowi, komendantowi powiatowemu policji podinsp. Jackowi Gałuszce, komendantowi oławskiej Straży Miejskiej Jerzemu Narolskiemu.

Do udziału w szkoleniu bardzo gorąco zapraszamy również pedagogów oławskich szkół, gdyż oni w codziennej swojej pracy borykają się z problemem spożywania alkoholu przez młodzież i nieletnich. Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału.

Czesław Miłosz
Przewodniczący MKdsRPA


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com