PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 21 lipca 2018 roku
Ile czasu zajmuje kierowcy spojrzenie na dzwoniący telefon komórkowy/smartfon? Jedną, dwie, trzy sekundy? A co w tym czasie dzieje się na drodze? Po zastanowieniu się nad tymi pytaniami można dojść do wniosku, że zakaz używania telefonów komórkowych w tra --- W Komisariacie Policji w Jelczu-Laskowicach – do odbioru znaleziona damska torebka --- Bezpieczna Wielkanoc – oławska Policja radzi ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 3 stycznia 2012

CIĘŻARÓWKA ZABIŁA KOBIETĘ

img Do tragedii doszło na autostradzie A4 w okolicach zjazdu na Oławę. O godzinie 8 rano 2 stycznia w stojącą na pasie awaryjnym 29 letnią kobietę uderzyła rozpędzona ciężarówka. Prawdopodobnie kierowca tira zasnął podczas jazdy.

Kierująca pojazdem osobowym kobieta zjechała na pas awaryjny, po tym jak zepsuło jej się koło. W oczekiwaniu na pomoc drogową kobieta wyszła z pojazdu. Chwilę później rozpędzona cieżarówka staranowała pojazd wraz z jego właścicielką. Obrażenia były tak duże, że przybyli na miejsce sanitariusze nie byli wstanie pomóc poszkodowanej.

Niewykluczone, że kierowca tira zasnął za kierownicą. Wszelkie wądpliwości tego zdarzenia być może zostaną rozwiane po przesłuchaniu kierowcy.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com